اخبار

قدردانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالان در بحران کرونا

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شرکت‌های فعال برای همکاری شایسته در اجرای مسئولیت اجتماعی و کمک به مبارزه با همه‌گیری کرونا از طریق اطلاع‌رسانی فراگیر، تقدیر کرد.
قدردانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالان در بحران کرونا

به گزارش روابط عمومی دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، این دفتر به سبب مشارکت فعال و غیرانتفاعی شرکت های گلدایران، اسنوا، زرین‌رویا، پارس‌پلاد، بانک ملت و بیمه رازی برای مقابله با کرونا و اطلاع رسانی‌های متمرکز و پایدار با اهدای لوح از این فعالان قدردانی نمود. در متن این قدردانی آمده است:

"ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی و به‌روزی؛ اقدام ارزشمند آن مجموعه توانمند برای آگاهی‌بخشی عمومی در موضوع بیماری کرونا و قدردانی از کادر فداکار درمان، علاوه بر اینکه نشان‏گر تعهد آن مجموعه در راستای مسؤلیت اجتماعی است، بدون تردید در جسم و جان ایرانیان ثبت خواهد شد.

اگرچه واژگان روزمره،  آنچنان که شایسته است نمی‌تواند ستایش‏گر رفتار حرفه‌ای شما در همراهی با ملت مظلوم ایران - که توأمان در دو جبهه ناجوانمردانه جنگ تحمیلی اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه پزشکی با بیماری کرونا می‌جنگند باشد ولیکن به رسم سنت الهی در ستایش زیبایی­ها، از هوشمندی آن مجموعه در تبلیغات محیطی سپاس‏گزاری می‌کنم و از خدای مهربان برای شما و همکاران، برکت و سربلندی مسألت داریم."

شود جهان لب پرخنده‏ای، اگر مردم

کنند دست یکی در گره‏گشایی هم

 

تقدیر

 

منبع: دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید