اخبار

هشدار به رسانه‌های تضعیف‌کننده بازار سرمایه

وزیر کشور گفت: بسیاری از کانال‌ها و سایت‌ها با مبنا و ریشه خارجی و با هدف تضعیف بازار سرمایه در این حوزه به این حوزه ورود کردند که مقرر شده برخورد‌های لازم با این دسته از رسانه‌ها اتخاذ شود.

رحمانی‌فضلی دوشنبه، ۲ اردیبهشت جاری در حاشیه جلسه ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور اظهارداشت: با توجه به محوریت نشست امروز درباره بازار بورس بود، دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی نیز در حوزه رسانه‌ها وجود داشت. با توجه به بررسی‌های انجام شده، بسیاری از کانال‌ها و سایت‌ها با منشاء خارجی وجود دارند که با هدف تضعیف بازار سرمایه در این حوزه وارد شده‌اند و بنا بر تصمیم ستاد مقرر شد برخورد‌های لازم با این دسته از رسانه‌ها اتخاذ شود.

وی با اشاره به تأکید کارشناسان درباره فرصت مناسب بازار سرمایه و بورس که می‌تواند با استقبال مردم در شرایط کنونی موجبات ثبات و رونق اقتصادی را فراهم آورد، ابراز امیدواری کرد دولت نیز در این عرصه موفق ظاهر شود.

وزیر کشور افزود: رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی موظف شدند آموزش‌های لازم را به مردم و متقاضیان بازار سرمایه ارائه دهند و رسانه‌های داخلی با نقش‌آفرینی در حوزه مدیریت افکار عمومی، رسالت رسانه‌ای خود ایفا کنند.

منبع: تسنیـم

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید