اخبار

کارگاه‌های آموزش بازاریابی دیجیتال برای بانوان مازندرانی

کارگاه‌های آموزشی بازاریابی دیجیتال در شهرستان‌های ساری و بابل برای افزایش دانش بانوان از سوی جهاد دانشگاهی مازندران در حال برگزاری است.

رمضان مهدی زاده فومش‌کناری مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران با اشاره به برگزاری این دوره‌، اظهار کرد: استانداری مازندران با همکاری جهاد دانشگاهی با هدف توانمند سازی بانوان این استان در حوزه تجارت الکترونیک گام اجرایی طرح توانمند سازی بانوان در حوزه تجارت الکترونیک  را آغاز کرد.

وی تصریح کرد: مقرر شد این طرح در سه شهر ساری، بابل و تنکابن به صورت پایلوت اجرا شود و یک جامعه ۱۲۰ نفری در هر شهرستان از سوی فرمانداری ها انتخاب و برای مصاحبه فراخوان داده شدند که از این جمع در هر شهرستان 40 نفر برای آموزش در نظر گرفته شده‌اند.آموزش تبلیغات دیجیتال به زنان

مدیر تجاری‌سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی مازندران خاطرنشان کرد: پنج عنوان برای دوره تجارت الکترونیک برای این افراد تعریف شده که در گام اول در روزهای ۲۴ و ۲۵ خرداد در شهرهای ساری و بابل آموزش خود را آغاز کرد.

روفیا مجیدی معاون مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران نیز در زمینه تلاش‌های امور بانوان استانداری مازندران برای افزایش سواد بانوان و فعالان تمام تلاش خود را در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این طرح به کار گرفته است تا در مسیر توانمندسازی بانوان استان به درستی اجرا شود، گفت: بانوان کارآفرین و پیشران‌های مشاغل خانگی هستند.

وی افزود: محتواهای ارائه شده در این طرح آموزشی و ترویجی شامل آینده کسب و کارها، تجارت در فضای مجازی، تولید و بازاریابس محتوا، ایجاد یک فروشگاه در فضای مجازی و بازاریابی و تبلیغات در شبکه های اجتماعی در نظر گرفته شده است.

معاون مدیر کل امور بانوان استانداری مازندران خاطرنشان کرد: 4 رویداد ترویجی جهت معرفی پلتفرم‌های فعال بومی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده است. مجیدی ابراز امیدواری کرد که، با برگزاری چنین دوره هایی موجبات تثبیت مشاغل خانگی را در استان شاهد باشیم.

منبع: ایسنا

۲۶ خرداد ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید