اخبار

کمپین بایدن تی‌شرت‌های "خفه می‌شوی مرد!" می فروشد


فروش تی‌شرت‌های "خفه می‌شوی مرد" از سوی کمپین بایدن

بعد از آن که جو بایدن در بخشی از اولین مناظره انتخاباتی خود با دونالد ترامپ طی اوایل امروز چهارشنبه به ترامپ به خاطر پریدن در میانه صحبت‌هایش گفت "خفه میشی مرد؟" کمپین انتخاباتی این نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات شروع به فروختن تی شرت‌های تبلیغاتی حاوی این جمله کرده است

فروشگاه وابسته به کمپین بایدن  ۳ شنبه شب به وقت آمریکا در حالی که مناظره اول در جریان بود شروع به فروختن تی‌شرت هایی کرد که روی آنها جمله مذکور همراه با یک تصویر دونالد ترامپ ناراحت، کار شده است.

قیمتی که کمپین معاون رئیس جمهور سابق آمریکا برای این تی شرت ها تعیین کرده ۳۰ تا ۳۳ دلار است.

دونالد ترامپ در جریان اولین مناظره انتخاباتی با جو بایدن دموکرات چندین بار به میانه صحبت های او پرید و رقیب دموکرات او نیز این تاکتیک را چند بار علیه ترامپ متقابلا به کار برد. در این مناظره یک ساعت و نیمه لحظات پرتنشی نیز به وجود آمد که طی آنها نامزدها مکررا وسط حرفهای هم حرف می‌زدند یا به دنبال قطع زمان صحبت طرف رقیب بودند.

فروش تی شرت همراه با جملات به یادماندنی از یک مناظره اقدامی بود که سناتور کامالا هریس، نامزد فعلی معاونت بایدن برای ریاست جمهوری در زمان رقابت مقدماتی دموکرات ها و بعد از مناظره با این معاون رئیس جمهور سابق استفاده کرد.

هریس و بایدن در مناظره ژوئن ۲۰۱۹ با یکدگیر بر سر یکی از مسائل مورد اختلافشان درگیری پیدا کردند، آن لحظه تبدیل به پربیننده‌ترین لحظه آن مناظره شد.

منبع: ایسنا

۹ مهر ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید