اخبار

ممنوعیت نصب داربست و بنرهای تبلیغاتی در کرمانشاه

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه از ممنوعیت نصب داربست‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سطح شهر به دلیل خطرات احتمالی و همچنین ایجاد آشفتگی و آلودگی های بصری در شهر خبر داد.
کرمانشاه
 
 فرامرز رحمتی زاده با اشاره به برخی داربست‌های زنگ زده در معابر عمومی و خطرات احتمالی نصب اینگونه سازه های غیراستاندارد، گفت: خطر سقوط داربست و بنر نصب شده بر روی شهروندان و وسایل نقلیه، خدشه به سیما و منظر شهری، ایجاد سوء مدیریت در بهبود مدیریت شهری و هرج و مرج در فضای اطلاع رسانی شهری و محیطی از دلایل ممنوعیت نصب بنر و داربست در شهر خواهد بود.

وی افزود: در همین راستا نصب هرگونه بنر به وسیله داربست های تبلیغاتی در سطح شهر و معابر عمومی از سوی تمامی مراکز دولتی، خصوصی، واحدهای صنفی، تولیدی، توزیعی، خدماتی، اداری، بانک‌ها و موسسات مالی واعتباری، صندوق‌های قرض الحسنه، دفاتر اسناد رسمی و همچنین بنرهای تسلیت و تبریک در معابر عمومی شهر ممنوع است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه تاکید کرد: در صورت مشاهده نصب اینگونه داربست ها شهرداری نسبت به جمع‌آوری آنها اقدام خواهد کرد.

رحمتی زاده یادآور شد: بعضا مشاهده شده عده‌ای خودسرانه اقدام به نصب داربست های تسلیت یا تبریک بر روی سازه های شهرداری می کنند که این امر نیز خلاف قوانین و مقرارات می باشد و در این خصوص شهرداری راساً نسبت به جمع آوری اینگونه موارد اقدام و طبق قوانین و مقررات موجود و از طریق مراجع قانونی با شخص یا اشخاص خاطی برخورد می گردد.

منبع: ایسنا

۱۲ مهر ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید