اخبار

پلمب فروشگاه لباس با تبلیغات مدلینگ زنده در آمل

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آمل گفت: یکی از فروشگاه‌های لباس این شهرستان به دلیل به‌کارگیری از دختران جوان و نوجوان بی‌حجاب برای تبلیغات زنده و مدلینگ در فروش، پلمب شد.

مهدی محمدی امشب اظهار کرد: یکی از فروشگاه‌های لباس این شهرستان به دلیل بکارگیری از دختران جوان و نوجوان بی‌حجاب برای تبلیغات زنده و مدلینگ در امر فروش پلمب شد. وی با اشاره به احضار مدیر این فروشگاه به دستگاه قضا، افزود: این فروشگاه بزرگ در یکی از خیابان‌های پرتردد شهر فعالیت دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل با اعلام اقدام غیراخلاقی مدیر فروشگاه برای استفاده از چند کارگر دختر نوجوان و جوان برای تبلیغات زنده لباس‌های فروشگاه، تصریح کرد: کارگران این فروشگاه در فضای باز و بیرون فروشگاه طی ساعت‌های شلوغ مسیر پرتردد اقدام به تبلیغ می‌کردند.

محمدی با اشاره به انتشار عکس با مشکلات حجاب و پوشش بانوان مدلینگ فروشگاه پوشاک و البسه در فضای مجازی، تاکید کرد: پس از گزارش‌های مردمی متعدد، پلیس نظارت بر اماکن فرماندهی انتظامی شهرستان آمل وارد میدان شده و با پلمب فروشگاه، مدیر مجموعه به دادسرای دستگاه قضایی احضار شد. مدیر فروشگاه البسه متخلف به اتهام اقدام علیه عفت و اخلاق عمومی روانه دستگاه قضایی شده است.

منبـع: فـارس

۷ آبان ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید