اخبار

پایان مهلت ثبت نام تسهیلات حمایتی کم‌بهره 29 آذر اعلام شد

مدیران کانون‌های آگهی و تبلیغاتیِ متقاضی دریافت تسهیلات حمایتی کم بهره، تا ۲۹ آذرماه فرصت دارند در سامانه تحفه ثبت نام کنند.
پایان مهلت ثبت نام تسهیلات حمایتی کم‌بهره 29 آذر اعلام شد

دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: تسهیلات حمایتی قرض‌الحسنه ویژه کسب و کارها و فعالان بخش فرهنگ و هنر در مرحله نخست به کانون‌های آگهی و تبلیغاتی متقاضی نیز پرداخت می‌شود.

بر این اساس، متقاضیان دریافت این تسهیلات یا صاحبان امتیازی که ثبت‏‌نام آن‌ها تکمیل نشده است، می‌توانند با مراجعه به سامانه تحفـه نسبت به ثبت‌‏نام یا تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

متن کامل فراخوان به‌شرح زیر است:

نظر به تشکیل نخستین جلسه کارگروه اعطای تسهیلات حمایتی بخش فرهنگ (رسانه‌ها) و عنایت به فراخوان قبلی و محدودیت‌های کرونایی اخیر، مهلت ثبت‏‌نام تسهیلات کم‌بهره تا تاریخ 29 آذرماه سال جاری اعلام می‌شود.

این آخرین فرصت برای دریافت تسهیلات کمبهره برای گروه مذکور است و به درخواست‏‌های واصله پس از این تاریخ به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

صاحبان امتیاز به منظور ثبت درخواست خود به نکات زیر توجه کنند:

کانون‌های آگهی و تبلیغاتی واجد شرایط برای بهره‌مندی از تسهیلات کم‌بهره، می‌بایست پس از ورود به سامانه تحفه، کاربرگ معاونت مطبوعاتی را از بخش اطلاعات (مدارک مورد نیاز برای دریافت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید)، بارگیری و پس از تکمیل و خوداظهاری امتیازات درج شده، نسبت به بارگذاری آن در صفحه پیوست طرح، اقدام کنند.

وام کم بهره

هم‌چنین، بارگذاری اسنادی که مطابق خوداظهاری، به آن استناد شده (لیست بیمه پرداختی، اجاره نامه و..) در بخش پیوست طرح ضروری است.

بارگذاری طرح توجیهی کانونِ متقاضی که باید شامل: منابع مالی موجود و مورد نیاز، افراد  شاغل و ظرفیت‌های اشتغال، وضعیت هزینه‌کرد و برآورد مالی، تخمین خسارت‌های ناشی از بحران همه‌گیری کرونا و باشد نیز در این بخش لازم است.

در این اطلاعیـه آمده است: متقاضیـان برای دریافت اطلاعـات بیشتر یا پاسـخ شبـهات احتـمالی می‌تواننـد با شمـاره‌های 12-88336511-021 و 88004184-021 تماس بگیرند.

 

منبع: دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی

۲۰ آذر ۱۳۹۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید