اخبار

جستجوی هدفمند با رپورتاژآگهی

این روزها، کاربران فضای مجازی به خصوص در حوزه کسب و کار، برای هدف‌های خود، از موتورهای جستجوی اینترنتی استفاده می‌کنند.
این کاربران کسب وکار که برای حل موضوعاتی که در ذهن دارند از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند. صاحب کسب و کاری هستید، میتوانید با انتشاررپورتاژآگهی ، تبدیل به راه حل مشکل برخی مخاطبان شوید. در واقع مخاطب با جستجوی هدفمند در اینترنت، شما را پیدا خواهد کرد و این هدف صاحبان کسب و کار است.

اگر کاربران در جستجوی کالا یا خدمات خاصی باشند، به احتمال زیاد قصد خرید آن را دارند. هم‌چنین اگر این کاربر به دنبال اطلاعاتی باشد که سایت شما آن را دارد، شما می‌توانید این ترافیک عبوری را تبدیل به یک رفت و آمد دائم کنید. در نتیجه هنگامی که ترافیک موتورهای جستجوگر، باید هدف و انگیزه قبلی همراه باشد، دارای اهمیت زیادی می‌شود.

 با بررسی آمارها، نشان می‌دهد که آنچه در بیرون از سایت در حال رخ دادن است در افزایش رتبه اهمیت بسیار بیشتری دارد تا آنچه در داخل سایت‌تان روی می‌دهد. بک لینک‌هایی که به یک صفحه مشخص ارجاع می‌کنند برای گوگل بسیار مهم هستند. نکته مهم ارتباط موضوعی سایت شما با سایت منتشرکننده رپرتاژ آگهی است. از دیگر موارد دارای اهمیت برای گوگل، انکر تکست‌های لینک‌های خارجی به سایت شما و نوشته‌هایی که کاربران با کلیک روی آنها به سایت شما هدایت می‌شوند است. در واقع گوگل از این راه سعی دارد بفهمد نظر دیگران نسبت به سایت شما چیست و تنها به ادعای شما در این زمینه اکتفا نمی‌کند.

گوگل به خوبی توانایی شناسایی بک لینک‌های ارجاع داده شده به سایت شما را دارد و قصد دارد بداند که برای ساخت این بک لینک‌ها چه واژگانی به کار رفته‌اند. این کار به ساخته شدن شاخص‌های معتبرتر برای موضوعات مرتبط با سایت شما کمک می‌کند. در نتیجه قانون شماره یک، قانع کننده بودن محتوای ارائه شده است. اما باید بدانید همانطور که محتواهای عالی بدون تبلیغات دیده نخواهند شد، در واقع بک لینک‌های رپرتاژی، به تبلیغات محتوای وب سایت شما کمک می‌کنند.

صاحبان کسب و کار به ترافیک سایت علاقه‌مند هستند و این ترافیک برای آنها رضایت‌بخش است. اما این ترافیک، پرداخت کننده هزینه‌ها نیست بلکه، بازدیدکنندگان با مراجعه به سایت و انجام کاری که شما انتظار دارید، این هزینه‌ها را تامین می‌کنند.

 

منبـع: ایسـنا

۸ خرداد ۱۴۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید